5th edition

Upcoming races:

Driedaagse Brugge-De Panne
20-10-2020 12:00

Bretagne Ladies Tour CERATIZIT
28-10-2020 15:00 - 01-11-2020

Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta
06-11-2020 12:00 - 08-11-2020



Ranking - last 52 weeks

Rank   Team   Manager  Result
1. Cross is Coming1. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
2. GBR    GEORGI Pfeiffer (SUN)
3. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
4. NED    VAN DER HULST Amber (PHV)
5. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
6. DEN    JORGENSEN Emma Cecilie Norsgaard (BIG)
7. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
8. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
9. NED    VOLLERING Demi (PHV)
10. GER    LIPPERT Liane (SUN)
11. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
12. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
13. GER    KOCH Franziska (SUN)
14. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
15. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
  
hunterp     5580
2. Team 60956  1. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
2. NED    VOLLERING Demi (PHV)
3. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
4. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
5. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
6. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
7. POR    MARTINS Maria Ribeiro Gomes (DRP)
8. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
9. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
10. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
11. GER    LIPPERT Liane (SUN)
12. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
13. LTU    LELEIVYTE Rasa (VAI)
14. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
15. ITA    LONGO BORGHINI Elisa (TFR)
  
60956    4280
3. Schleck łańcuch trafił  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
3. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
4. DEN    LETH Julie (WNT)
5. SUI    CHABBEY Elise (BIG)
6. NED    DE JONG Demi (CMC)
7. USA    SCHNEIDER Skylar (DLT)
8. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
9. AUS    BROWN Grace (MTS)
10. NED    BUURMAN Eva (DLT)
11. POL    NERLO Aurela (CCC)
12. NZL    FISHER-BLACK Niamh (BIG)
13. DEN    LANGVAD Annika (???)
14. CAN    BERGEN Sara (RLW)
15. NED    ROOIJAKKERS Pauliena (CCC)
  
Goalkeeper    4222
4. TS Cycling Team  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. NED    VOS Marianne (CCC)
3. USA    JASTRAB Megan (RLW)
4. AUS    CROMWELL Tiffany (CSR)
5. VIE    NGUYEN Thi That (LSL)
6. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
7. GER    KOCH Franziska (SUN)
8. CAN    CONEY Helena (INS)
9. BEL    DEMEY Valérie (CCC)
10. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
11. ITA    PALADIN Asja (CDC)
12. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
13. GBR    GEORGI Pfeiffer (SUN)
14. NED    DE JONG Thalita (CMC)
15. NED    HOFMAN Merel (BPC)
  
Tomek86    4193
5. FairPlay  1. GER    LIPPERT Liane (SUN)
2. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
3. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
4. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
5. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
6. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
7. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
8. NED    VOLLERING Demi (PHV)
9. NOR    ANDERSEN Susanne (SUN)
10. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
11. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
12. USA    HALL Katherine (DLT)
13. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
14. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
15. GER    KLEIN Lisa (CSR)
  
kamil7    3975
6. GoGoPowerRangers  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
3. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
4. NED    WIEBES Lorena (PHV)
5. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
6. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
7. BEL    DRUYTS Lenny (CMC)
8. ITA    RAGUSA Katia (AST)
9. FRA    FERRAND-PREVOT Pauline (CSR)
10. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
11. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
12. GER    LIPPERT Liane (SUN)
13. POL    LACH Marta (CCC)
14. ITA    GUAZZINI Vittoria (VAL)
15. ITA    SCANDOLARA Valentina (CGS)
  
przemoe     3650
7. Nietoperze z Walencji  1. ITA    BASTIANELLI Marta (ALE)
2. ITA    LONGO BORGHINI Elisa (TFR)
3. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
4. NED    WILD Kirsten (WNT)
5. POL    LACH Marta (CCC)
6. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
7. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
8. POL    PLICHTA Anna (TFR)
9. GER    KOCH Franziska (SUN)
10. NED    BLAAK Chantal (DLT)
11. NED    KOSTER Anouska Helena (PHV)
12. NED    BUIJSMAN Nina (PHV)
13. NED    KUIJPERS Evy (CCC)
14. ITA    VIECELI Lara (WNT)
15. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
  
BARTOLINO    3639
8. Terror  1. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
2. NED    VOLLERING Demi (PHV)
3. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
4. POL    LACH Marta (CCC)
5. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
6. GER    LIPPERT Liane (SUN)
7. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
8. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
9. POL    PEREKITKO Karolina (MAT)
10. NED    VOS Marianne (CCC)
11. COL    PATINO BEDOYA Paula Andrea (MOV)
12. ESP    GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria (ALE)
13. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
14. AUS    GIGANTE Sarah (TIB)
15. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
  
liiio    3513
9. LB Development Team  1. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
2. GER    LIPPERT Liane (SUN)
3. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
4. NOR    ANDERSEN Susanne (SUN)
5. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
6. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
7. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
8. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
9. GER    KOCH Franziska (SUN)
10. COL    PATINO BEDOYA Paula Andrea (MOV)
11. POL    LACH Marta (CCC)
12. ITA    CONSONNI Chiara (VAL)
13. NED    MACKAIJ Floortje (SUN)
14. NED    STEIGENGA Nicole (DVE)
15. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
  
lokalny biznesmen    3467
10. yzerman  1. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
2. NED    ENSING Janneke (MTS)
3. CAN    JACKSON Alison (SUN)
4. NED    VAN DIJK Ellen (TFR)
5. NED    ROOIJAKKERS Pauliena (CCC)
6. POL    LACH Marta (CCC)
7. ITA    CECCHINI Elena (CSR)
8. BLR    AMIALIUSIK Alena (CSR)
9. ESP    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane (WNT)
10. SLO    ZIGART Urska (ALE)
11. BEL    VAN DE VELDE Julie (LSL)
12. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
13. NED    BUURMAN Eva (DLT)
14. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
15. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
  
yzerman    2920


General Calssification 2020

Rank   Team  Manager  Points
1. Cross is Coming1. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
2. GBR    GEORGI Pfeiffer (SUN)
3. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
4. NED    VAN DER HULST Amber (PHV)
5. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
6. DEN    JORGENSEN Emma Cecilie Norsgaard (BIG)
7. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
8. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
9. NED    VOLLERING Demi (PHV)
10. GER    LIPPERT Liane (SUN)
11. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
12. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
13. GER    KOCH Franziska (SUN)
14. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
15. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
  
hunterp   Zwycięzca edycji kobiecej 2017  5460
2. Schleck łańcuch trafił  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
3. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
4. DEN    LETH Julie (WNT)
5. SUI    CHABBEY Elise (BIG)
6. NED    DE JONG Demi (CMC)
7. USA    SCHNEIDER Skylar (DLT)
8. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
9. AUS    BROWN Grace (MTS)
10. NED    BUURMAN Eva (DLT)
11. POL    NERLO Aurela (CCC)
12. NZL    FISHER-BLACK Niamh (BIG)
13. DEN    LANGVAD Annika (???)
14. CAN    BERGEN Sara (RLW)
15. NED    ROOIJAKKERS Pauliena (CCC)
  
Goalkeeper   Najlepszy w Giro d'Italia 2019  4222
3. Team 60956  1. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
2. NED    VOLLERING Demi (PHV)
3. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
4. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
5. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
6. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
7. POR    MARTINS Maria Ribeiro Gomes (DRP)
8. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
9. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
10. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
11. GER    LIPPERT Liane (SUN)
12. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
13. LTU    LELEIVYTE Rasa (VAI)
14. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
15. ITA    LONGO BORGHINI Elisa (TFR)
  
60956    4198
4. TS Cycling Team  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. NED    VOS Marianne (CCC)
3. USA    JASTRAB Megan (RLW)
4. AUS    CROMWELL Tiffany (CSR)
5. VIE    NGUYEN Thi That (LSL)
6. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
7. GER    KOCH Franziska (SUN)
8. CAN    CONEY Helena (INS)
9. BEL    DEMEY Valérie (CCC)
10. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
11. ITA    PALADIN Asja (CDC)
12. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
13. GBR    GEORGI Pfeiffer (SUN)
14. NED    DE JONG Thalita (CMC)
15. NED    HOFMAN Merel (BPC)
  
Tomek86    4071
5. FairPlay  1. GER    LIPPERT Liane (SUN)
2. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
3. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
4. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
5. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
6. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
7. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
8. NED    VOLLERING Demi (PHV)
9. NOR    ANDERSEN Susanne (SUN)
10. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
11. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
12. USA    HALL Katherine (DLT)
13. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
14. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
15. GER    KLEIN Lisa (CSR)
  
kamil7   Zwycięzca edycji męskiej 2019  3975
6. Nietoperze z Walencji  1. ITA    BASTIANELLI Marta (ALE)
2. ITA    LONGO BORGHINI Elisa (TFR)
3. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
4. NED    WILD Kirsten (WNT)
5. POL    LACH Marta (CCC)
6. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
7. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
8. POL    PLICHTA Anna (TFR)
9. GER    KOCH Franziska (SUN)
10. NED    BLAAK Chantal (DLT)
11. NED    KOSTER Anouska Helena (PHV)
12. NED    BUIJSMAN Nina (PHV)
13. NED    KUIJPERS Evy (CCC)
14. ITA    VIECELI Lara (WNT)
15. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
  
BARTOLINO    3639
7. GoGoPowerRangers  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
3. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
4. NED    WIEBES Lorena (PHV)
5. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
6. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
7. BEL    DRUYTS Lenny (CMC)
8. ITA    RAGUSA Katia (AST)
9. FRA    FERRAND-PREVOT Pauline (CSR)
10. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
11. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
12. GER    LIPPERT Liane (SUN)
13. POL    LACH Marta (CCC)
14. ITA    GUAZZINI Vittoria (VAL)
15. ITA    SCANDOLARA Valentina (CGS)
  
przemoe   Zwycięzca edycji kobiecej 2016  3530
8. Terror  1. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
2. NED    VOLLERING Demi (PHV)
3. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
4. POL    LACH Marta (CCC)
5. GER    LUDWIG Hannah (CSR)
6. GER    LIPPERT Liane (SUN)
7. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
8. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
9. POL    PEREKITKO Karolina (MAT)
10. NED    VOS Marianne (CCC)
11. COL    PATINO BEDOYA Paula Andrea (MOV)
12. ESP    GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria (ALE)
13. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
14. AUS    GIGANTE Sarah (TIB)
15. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
  
liiio    3473
9. LB Development Team  1. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
2. GER    LIPPERT Liane (SUN)
3. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
4. NOR    ANDERSEN Susanne (SUN)
5. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
6. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
7. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
8. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
9. GER    KOCH Franziska (SUN)
10. COL    PATINO BEDOYA Paula Andrea (MOV)
11. POL    LACH Marta (CCC)
12. ITA    CONSONNI Chiara (VAL)
13. NED    MACKAIJ Floortje (SUN)
14. NED    STEIGENGA Nicole (DVE)
15. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
  
lokalny biznesmen    3429
10. hurricane  1. DEN    DIDERIKSEN Amalie (DLT)
2. ITA    CONSONNI Chiara (VAL)
3. ITA    FIDANZA Arianna (LSL)
4. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
5. FIN    HENTALLA Lotta (TFR)
6. DEN    MATHIESEN Pernille (SUN)
7. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
8. AUS    ROY Sarah (MTS)
9. GER    BRENNAUER Lisa (WNT)
10. NED    VOS Marianne (CCC)
11. ESP    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes (MOV)
12. BEL    VAN DE VELDE Julie (LSL)
13. USA    RYAN Alexis (CSR)
14. POL    PLICHTA Anna (TFR)
15. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
  
hurricane    2833
11. jon ezeitza  1. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
2. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
3. NED    VOLLERING Demi (PHV)
4. NOR    BORGLI Stine Andersen (FDJ)
5. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
6. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
7. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
8. GER    KOCH Franziska (SUN)
9. GER    ERATH Tanja (CSR)
10. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
11. NED    VAN DER HULST Amber (PHV)
12. GBR    GEORGI Pfeiffer (SUN)
13. RUS    CHURSINA (IAKOVENKO) Anastasiia (ALE)
14. NED    VOS Marianne (CCC)
15. NED    BRAND Lucinda (TFR)
  
jon ezeitza    2686
12. yzerman  1. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
2. NED    ENSING Janneke (MTS)
3. CAN    JACKSON Alison (SUN)
4. NED    VAN DIJK Ellen (TFR)
5. NED    ROOIJAKKERS Pauliena (CCC)
6. POL    LACH Marta (CCC)
7. ITA    CECCHINI Elena (CSR)
8. BLR    AMIALIUSIK Alena (CSR)
9. ESP    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane (WNT)
10. SLO    ZIGART Urska (ALE)
11. BEL    VAN DE VELDE Julie (LSL)
12. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
13. NED    BUURMAN Eva (DLT)
14. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
15. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
  
yzerman    2670
13. youthgonewild  1. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
2. NED    WIEBES Lorena (PHV)
3. ESP    GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria (ALE)
4. USA    WILES Tayler (TFR)
5. DEN    MATHIESEN Pernille (SUN)
6. NED    MARKUS Riejanne (CCC)
7. ISR    SHAPIRA Omer (CSR)
8. NOR    AALERUD Katrine (MOV)
9. POL    LACH Marta (CCC)
10. FRA    COPPONI Clara (FDJ)
11. ITA    TREVISI Anna (ALE)
12. NED    VAN 'T GELOOF Marjolein (DRP)
13. GER    RIFFEL Christa (CSR)
14. SUI    CHABBEY Elise (BIG)
15. ITA    CONFALONIERI Maria Giulia (WNT)
  
youthgonewild    2563
14. Lento Team  1. FIN    HENTALLA Lotta (TFR)
2. CUB    SIERRA Arlenis (AST)
3. CAN    KIRCHMANN Leah (SUN)
4. AUS    HOSKING Chloe (RLW)
5. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
6. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
7. AUS    CROMWELL Tiffany (CSR)
8. AUS    KITCHEN Lauren (FDJ)
9. ITA    RATTO Rossella (CMC)
10. USA    RYAN Alexis (CSR)
11. AUS    CHAPMAN Brodie (FDJ)
12. NED    DE JONG Thalita (CMC)
13. ITA    SCANDOLARA Valentina (CGS)
14. GER    TEUTENBERG Lea Lin (WNT)
15. NED    SWINKELS Sylvie (PHV)
  
JOSEDIN    2387
15. cbmbilbo  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. NED    BRAND Lucinda (TFR)
3. AUS    TALBOT Josie (CDC)
4. GBR    CHRISTIAN Anna (DRP)
5. ITA    BORGHESI Letizia (VAI)
6. CUB    TORRES BELTRAN Yeima (AST)
7. GBR    TACEY April (DRP)
8. GBR    WADSWORTH Emily (APB)
9. NED    WASMUS Nienke (BPC)
10. FRA    VERHOEVEN Aurore (WET)
11. BEL    VROMANNE Justine (DVE)
12. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
13. ESP    GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria (ALE)
14. BEL    D'HOORE Jolien (DLT)
15. NED    PIETERS Amy (DLT)
  
cbmbilbo    2289
16. DaniHR93  1. NZL    HARVEY Mikayla (BIG)
2. NZL    FISHER-BLACK Niamh (BIG)
3. DEN    JORGENSEN Emma Cecilie Norsgaard (BIG)
4. SUI    CHABBEY Elise (BIG)
5. SUI    REUSSER Marlen (BIG)
6. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
7. BEL    VAN DE VELDE Julie (LSL)
8. NED    WIEBES Lorena (PHV)
9. NED    BRAND Lucinda (TFR)
10. NED    MACKAIJ Floortje (SUN)
11. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
12. ESP    GUTIERREZ RUIZ Sheyla (MOV)
13. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
14. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
15. GBR    BARNES Alice (CSR)
  
DaniHR93   Zwycięzca edycji kobiecej 2019  2263
17. bunga bunga  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. POL    JASINSKA Malgorzata (CDC)
3. SLO    BUJAK-ALICKUN Eugenia (ALE)
4. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
5. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
6. NED    TENNIGLO Moniek (MTS)
7. CUB    TORRES BELTRAN Yeima (AST)
8. KAZ    SAIFUTDINOVA (STEFANSKAYA) Natalya (AST)
9. KAZ    UMUTZHANOVA Makhabbat (AST)
10. ITA    PATTARO Francesca (AST)
11. KAZ    PACHSHENKO Svetlana (AST)
12. MEX    SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yareli (AST)
13. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
14. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
15. NED    KUIJPERS Evy (CCC)
  
kolvit   Zwycięzca edycji męskiej 2017  2246
18. Outsiders  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. GER    KLEIN Lisa (CSR)
3. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
4. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
5. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
6. POL    LACH Marta (CCC)
7. POL    NERLO Aurela (CCC)
8. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
9. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
10. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
11. GER    KOCH Franziska (SUN)
12. ESP    MERINO CORTAZAR Eider (MOV)
13. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
14. POL    PLICHTA Anna (TFR)
15. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
  
Outsider    2139
19. CK Sokol Ledenice  1. ITA    ARZUFFI Alice Marie (BDU)
2. FRA    FERRAND-PREVOT Pauline (CSR)
3. USA    WHITE Emma (RLW)
4. GER    WORRACK Trixi (TFR)
5. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
6. DEN    DIDERIKSEN Amalie (DLT)
7. ITA    MAGNALDI Erica (WNT)
8. POL    JASINSKA Malgorzata (CDC)
9. UZB    ZABELINSKAYA Olga (CGS)
10. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
11. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
12. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
13. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
14. BLR    AMIALIUSIK Alena (CSR)
15. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
  
Busik    2109
20. Wpadzio Team  1. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
2. AUS    SPRATT Amanda (MTS)
3. NED    KOREVAAR Jeanne (CCC)
4. POL    PLICHTA Anna (TFR)
5. ITA    BORGHESI Letizia (VAI)
6. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
7. BEL    DRUYTS Jessy (WET)
8. GBR    HENDERSON Anna (SUN)
9. RUS    POTOKINA Anna (SER)
10. GBR    GARNER-VAN DER HAAR Lucy (HPU)
11. BEL    VANDENBULCKE Jesse (LSL)
12. SWE    FAHLIN Emilia (FDJ)
13. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
14. ESP    TERUEL RIBES Alba (MOV)
15. NED    VOS Marianne (CCC)
  
wpadzio    2094
21. bziummmm  1. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. USA    RIVERA Coryn (SUN)
4. RSA    MOOLMAN-PASIO Ashleigh (CCC)
5. CAN    CANUEL Karol-Ann (DLT)
6. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
7. POL    NERLO Aurela (CCC)
8. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
9. BEL    VANDENBROUCKE Cameron (LSL)
10. GBR    HENDERSON Anna (SUN)
11. CAN    BERTOLD Isabella (INS)
12. NED    SOET Aafke (WNT)
13. FRA    FOUQUENET Amandine (ASD)
14. NED    HOFMAN Merel (BPC)
15. NED    BAKKER Minke (DVE)
  
pqr    2011
22. JUSKI TEAM  1. AUS    SPRATT Amanda (MTS)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. NED    WILD Kirsten (WNT)
4. POL    LACH Marta (CCC)
5. POL    NERLO Aurela (CCC)
6. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
7. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
8. POL    JASINSKA Malgorzata (CDC)
9. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
10. NED    VOS Marianne (CCC)
11. NED    KUIJPERS Evy (CCC)
12. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
13. ITA    BERTIZZOLO Sofia (CCC)
14. AUS    PRATT Jessica (CSR)
15. SWE    OLAUSSON Wilma (SUN)
  
JUSKI   Zwycięzca edycji kobiecej 2018  1803
23. kelme team  1. NED    WIEBES Lorena (PHV)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
4. NED    VOLLERING Demi (PHV)
5. NOR    BORGLI Stine Andersen (FDJ)
6. ESP    MERINO CORTAZAR Eider (MOV)
7. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
8. RUS    CHURSINA (IAKOVENKO) Anastasiia (ALE)
9. GER    KOCH Franziska (SUN)
10. ESP    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes (MOV)
11. NED    STULTIENS Sabrina (CCC)
12. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
13. FRA    COPPONI Clara (FDJ)
14. NZL    HARRIS Ella (CSR)
15. AUS    KENNEDY Lucy (MTS)
  
allorc    1753
24. BMC  1. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
2. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
3. DEN    MATHIESEN Pernille (SUN)
4. GER    KOPPENBURG Clara (BIG)
5. POL    NERLO Aurela (CCC)
6. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
7. USA    WHITE Emma (RLW)
8. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
9. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
10. USA    JASTRAB Megan (RLW)
11. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
12. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
13. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
14. NED    WIEBES Lorena (PHV)
15. GER    BRENNAUER Lisa (WNT)
  
Nakazar    1501
25. Ladri di biciclette  1. GER    KLEIN Lisa (CSR)
2. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
3. ITA    BALSAMO Elisa (VAL)
4. AUS    KENNEDY Lucy (MTS)
5. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
6. POL    LACH Marta (CCC)
7. BEL    D'HOORE Jolien (DLT)
8. NOR    AALERUD Katrine (MOV)
9. NED    SOEK Julia (SUN)
10. AUS    HANSON Lauretta (TFR)
11. NED    STULTIENS Sabrina (CCC)
12. ITA    BASTIANELLI Marta (ALE)
13. ISR    GAFINOVITZ Roten (CSR)
14. FRA    FERRAND-PREVOT Pauline (CSR)
15. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
  
Davout    1445
26. ObiFujiTeam  1. NED    VOS Marianne (CCC)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. NED    KUIJPERS Evy (CCC)
4. NED    SOEK Julia (SUN)
5. DEN    LETH Julie (WNT)
6. AUS    CROMWELL Tiffany (CSR)
7. USA    RIVERA Coryn (SUN)
8. GBR    BARNES Alice (CSR)
9. AUS    MARCHE (GILLOW) Shara (FDJ)
10. POL    NERLO Aurela (CCC)
11. DEN    DIDERIKSEN Amalie (DLT)
12. ESP    RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria (MOV)
13. ITA    FIDANZA Arianna (LSL)
14. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
15. NOR    MOBERG Emilie (DRP)
  
obi    1320
27. Armia dzidziusiów  1. NED    MOONEN Puck (CMC)
2. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
3. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
4. POL    LACH Marta (CCC)
5. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
6. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
7. POL    PLICHTA Anna (TFR)
8. GER    LIPPERT Liane (SUN)
9. FIN    HENTALLA Lotta (TFR)
10. NED    BLAAK Chantal (DLT)
11. BEL    VANDENBROUCKE Cameron (LSL)
12. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
13. ITA    BASTIANELLI Marta (ALE)
14. CZE    NOSKOVA Nikola (BIG)
15. NED    BOOGAARD Maaike (ALE)
  
boroster    1215
28. cassavettes  1. AUS    SPRATT Amanda (MTS)
2. LUX    MAJERUS Christine (DLT)
3. NED    PIETERS Amy (DLT)
4. CAN    KIRCHMANN Leah (SUN)
5. NED    BRAND Lucinda (TFR)
6. NED    VAN DER HEIJDEN Inge (CCC)
7. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
8. ITA    TREVISI Anna (ALE)
9. GER    ERATH Tanja (CSR)
10. DEN    LETH Julie (WNT)
11. SRB    ERIC Jelena (MOV)
12. UKR    IVANIUK Maryna (AST)
13. FRA    GUILMAN Victorie (FDJ)
14. FRA    COPPONI Clara (FDJ)
15. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
  
cassavettes    1103
29. WWW  1. SWE    NILSSON Hanna (PHV)
2. AUS    NEYLAN Rachel (CDC)
3. DEN    MATHIESEN Pernille (SUN)
4. ESP    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes (MOV)
5. ITA    PALADIN Soraya (CCC)
6. NED    VOLLERING Demi (PHV)
7. NOR    BORGLI Stine Andersen (FDJ)
8. THA    MANEEPHAN Jutatip (ALE)
9. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
10. NOR    HEINE (PETERSONE) Vita (HPU)
11. USA    DOEBEL-HICKOK Kristabel (RLW)
12. GER    KRÖGER Mieke (HPU)
13. TTO    CAMPBELL Teniel (VAL)
14. NED    WIEBES Lorena (PHV)
15. FRA    WIEL Jade (FDJ)
  
albert1212    1012
30. PaVelo Cycling Team  1. NED    WIEBES Lorena (PHV)
2. ITA    BASTIANELLI Marta (ALE)
3. POL    NERLO Aurela (CCC)
4. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
5. GBR    ROBERTS Jessica (MTS)
6. NED    SWINKELS Karlijn (PHV)
7. GER    KASPER Romy (PHV)
8. GBR    HENDERSON Anna (SUN)
9. GBR    BACKSTEDT Elynor (TFR)
10. BEL    DE VUYST Sofie (???)
11. AUS    SPRATT Amanda (MTS)
12. LUX    MAJERUS Christine (DLT)
13. USA    JASTRAB Megan (RLW)
14. RUS    GAREEVA Aigul (CGS)
15. SWE    OLAUSSON Wilma (SUN)
  
pablo    770
31. Team złoty pociąg1. DEN ASGREEN Kaspe  1. ITA    ZANARDI Silvia (BPK)
2. ITA    ZANETTI Emanuela (SBT)
3. USA    WRYE-SIMPSON Brenna (DNA)
4. NED    WATERREUS Kylie (WET)
5. NED    WASMUS Nienke (BPC)
6. GBR    WADSWORTH Emily (APB)
7. BEL    VROMANNE Justine (DVE)
8. FRA    VIGIE Margaux (CDC)
9. HUN    VAS Kata Blanka (DVE)
10. FRA    VERHOEVEN Aurore (WET)
11. ITA    VECE Miriam (VAL)
12. NED    VAN VEEN Esther (PHV)
13. GBR    VAN TWISK Abigail (TFR)
14. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
15. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
  
noobmaster    712
32. Hanysy  1. POL    LACH Marta (CCC)
2. POL    NERLO Aurela (CCC)
3. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
4. ITA    PATERNOSTER Letizia (TFR)
5. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
6. FRA    LABOUS Juliette (SUN)
7. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
8. NED    WIEBES Lorena (PHV)
9. NED    VOLLERING Demi (PHV)
10. DEN    LUDWIG Cecilie Uttrup (FDJ)
11. USA    JASTRAB Megan (RLW)
12. POL    PLICHTA Anna (TFR)
13. ITA    CAVALLI Marta (VAL)
14. AUS    HOSKING Chloe (RLW)
15. ITA    BORGHESI Letizia (VAI)
  
throndor    206
33. Szprychy  1. NED    VAN DER BREGGEN Anna (DLT)
2. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
3. SLO    BUJAK-ALICKUN Eugenia (ALE)
4. POL    JASINSKA Malgorzata (CDC)
5. POL    LACH Marta (CCC)
6. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
7. POL    JASKULSKA Marta (CCC)
8. BLR    AMIALIUSIK Alena (CSR)
9. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
10. RUS    PLIASKINA Anastasiia (EIC)
11. GER    WORRACK Trixi (TFR)
12. FRA    BIANNIC Aude (MOV)
13. GER    KOCH Franziska (SUN)
14. ITA    BORGHESI Letizia (VAI)
15. GBR    BARNES Hannah (CSR)
  
Zygafix    185
34. ŚGK - Brak Sponsora  1. NED    VOS Marianne (CCC)
2. RSA    MOOLMAN-PASIO Ashleigh (CCC)
3. POL    JASINSKA Malgorzata (CDC)
4. AUS    HOSKING Chloe (RLW)
5. ITA    GUDERZO Tatiana (ALE)
6. DEN    DIDERIKSEN Amalie (DLT)
7. USA    NEBEN Amber (CGS)
8. GER    WORRACK Trixi (TFR)
9. GER    HAMMES Kathrin (WNT)
10. JPN    YONAMINE Eri (ALE)
11. POL    PLICHTA Anna (TFR)
12. ITA    FIDANZA Arianna (LSL)
13. NOR    AALERUD Katrine (MOV)
14. NED    VAN DEN BOS Jip (DLT)
15. BEL    HANNES Kaat (DVE)
  
Kisik94    161
35. Kozy Alpejskie  1. POL    LACH Marta (CCC)
2. USA    JASTRAB Megan (RLW)
3. ESP    ORTIZ HANO Rosalia (SER)
4. RSA    MOOLMAN-PASIO Ashleigh (CCC)
5. RUS    NOVOLODSKAYA Maria (CGS)
6. POL    SKALNIAK Agnieszka (CCC)
7. NED    VAN VLEUTEN Annemiek (MTS)
8. NOR    AALERUD Katrine (MOV)
9. ITA    LONGO BORGHINI Elisa (TFR)
10. GER    BRENNAUER Lisa (WNT)
11. SLO    PINTAR Ursa (ALE)
12. ITA    RAGUSA Katia (AST)
13. FIN    SAARELAINEN Sari (CGS)
14. DEN    MATHIESEN Pernille (SUN)
15. GBR    BARKER Elinor (DRP)
  
Koza_Alpejska    41
35. Zielone Serce Pomorza Racing Team  1. USA    RIVERA Coryn (SUN)
2. BEL    KOPECKY Lotte (LSL)
3. NED    WIEBES Lorena (PHV)
4. ITA    RAGUSA Katia (AST)
5. NZL    FISHER-BLACK Niamh (BIG)
6. ITA    D'AGOSTIN Nicole (VAI)
7. NED    UNEKEN Lonneke (DLT)
8. NED    VAN 'T GELOOF Marjolein (DRP)
9. DEN    SIGGAARD Christina Malling (LSL)
10. FRA    DEMAY Coralie (CMW)
11. FRA    FERRAND-PREVOT Pauline (CSR)
12. DEN    DIDERIKSEN Amalie (DLT)
13. GBR    DEIGNAN (ARMITSTEAD) Elizabeth (TFR)
14. POL    NIEWIADOMA Katarzyna (CSR)
15. CUB    TORRES BELTRAN Yeima (AST)
  
Teigenes    41


Last races:

Ronde van Vlaanderen

Rank   Team  Manager  Result
1. Nietoperze z Walencji   BARTOLINO   260
2. Team 60956   60956   220
3. hurricane   hurricane   186
4. DaniHR93   DaniHR93   182
5. jon ezeitza   jon ezeitza   176
6. cassavettes   cassavettes   166
7. cbmbilbo   cbmbilbo   162
8. BMC   Nakazar   144
9. CK Sokol Ledenice   Busik   138
10. FairPlay   kamil7   120
10. Terror   liiio   120
12. Cross is Coming   hunterp   114
13. WWW   albert1212   110
13. Ladri di biciclette   Davout   110
15. LB Development Team   lokalny biznesmen   108
16. Outsiders   Outsider   64
17. Schleck łańcuch trafił   Goalkeeper   62
18. kelme team   allorc   56
19. youthgonewild   youthgonewild   52
20. bunga bunga   kolvit   48
20. TS Cycling Team   Tomek86   48
22. Armia dzidziusiów   boroster   38
23. GoGoPowerRangers   przemoe   24
24. ObiFujiTeam   obi   18
25. bziummmm   pqr   14
26. Wpadzio Team   wpadzio   0
26. JUSKI TEAM    JUSKI   0